MÖBLER / Bord / Spelbord 17036156
nr 1703 6156
Spelbord
1800-tal, Halvmåne, diameter: 93, höjd: 78-81 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:55:32
24/5 01:43:51
500 kr
26/5 16:09:00